Download as docx, pdf, or txt
Download as docx, pdf, or txt
You are on page 1of 4

Клас:2

Тема: Час доби. Емоції


Мета: Ознайомити з новим матеріалом ЛО та закріпити їх уживання в усному
мовленні; Розвивати пам'ять,увагу, мовлення,читання,формувати навички
письма; Виховувати вміння співпрацювати, організованість, дисциплінованість.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань .
Обладнання: робочий зошит; підручник «Англійська мова» 2 клас, Карп’юк
О.Д.;.
Використана література:
1. Зінов'єва Л. О. "Шкільний довідничок. Англіська мова" / Лариса
Олександрівна Зінов'єва. // Українське літературне видавництво "УЛА". –
2011. – №4048. – С. 80.
2.Скульте В. І. Англіська для дітей / Валентина Іванівна Скульте. // "Арій". –
2010. – №3737.
3. Довгопалова Я. В. Довідник школяра / Яна Володимирівна Довгопалова. //
Торсін плюс. – 2011. – №61002. – С. 205.
4. Мазур О. Д. Words around me / Ольга Дмитрівна Мазур. // Глорія Трейд. –
2011. – №3452. – С. 112.

Перебіг уроку
I.Початок уроку
1.Організація класу
Вчитель: Good morning, children! My name is Sofia Artemivna, today I will conduct
you an English lesson.
( Доброго ранку, діти! Мене звуть Софія Артемівна, сьогодні урок Англійської
мови проведу у вас я.)
2.Повідомлення теми та мети уроку, мотивація навчальної діяльності
учнів.
Вч: Сьогодні ми з вами вивчимо нові слова, та поговоримо про емоції людини.
Також до нас на урок завітають гості, а хто саме, ви дізнаєтесь пізніше.
3.Мовленнєва розминка

Є в нас один помічник, маленький, але дуже-дуже потрібний. Живе він у


затишному i теплому будиночку. У цьому будиночку є підлога, стеля, стіни i
навіть міцний парканчик. Вікон у  будиночку немає, але є великі двері. Коли
вони відкриваються, то розсувається парканчик, i відразу видно i весь
будиночок, i того, хто в ньому живе. 
- Звати цього симпатичного помічника — Язичок. Англійською ми
називатимемо його Mr Tongue. Tongue, тому що англійською це означає язичок,
a Mister — тому що вcі англійці люди дуже ввічливі i до всіх чоловіків
звертаються Mister. От у нас i вийшло Mr Tongue. Із нашим Mr Tongue весь час
відбуваються цікаві історії. Одну з них я вам зараз розповім.

Одного разу вночі розігралася негода. Дув сильний північний вітер: [u-u-u]. Mr
Tongue прокинувся від того, що сильно грюкали вхідні двері: [w-w-w]. Він
щільно закрив двері i намагався заснути. Пішов сильний дощ, i його краплі
застукали по вікну: [b-b-b], [р-р-р]. Mr Tongue слухав, як стукали краплі, i
непомітно заснув. 

II.Основна частина

1.Вивчення нового матеріалу.

Вч: Зараз ми вивчимо декілька нових слів. Ех 1, р. 50.

Подивіться на перший малюнок (in the morning) . Ця фраза означає вранці.


Давайте повторимо.

Дивимось на другий малюнок ( at noon). Це означає опівдні. Повторюємо.

Дивимось на третій малюнок ( in the evening). Це означає ввечері. Давайте


повторимо.

Наступний малюнок( in the dark). Це означає в темноті. Повторюємо разом.

Давайте ще раз повторимо ці слова.

2.Гра на закріплення вивчених слів.

Вч: Пропоную вам зіграти у гру. Я буду показувати малюнок, а ви називати


слова які ми щойно вивчили англійською мовою.

А зараз навпаки, я називаю слово англійською мовою, а ви українською.

3. Вивчення нових слів

Вч: Ех 5, р. 51. Погляньте які чудові смайлики, вони відображаю певні емоції, а
які саме ми зараз докладніше визначим .

Перший смайлик hot |hɒt|-гарячий

Другий смайлик cold |kəʊld|- холодний

Третій смайлик happy |ˈhapi|- щасливий

Четвертий смайлик sad |sæd|- сумний

П’ятий смайлик thirsty |ˈθəːsti|- спраглий

Шостий смайлик hungry |ˈhʌŋɡri|- голодний

Сьомий смайлик tired |tʌɪəd|- втомлений 

Восьмий смайлик scared  |skɛːd|- переляканий

Давайте ще раз повторимо ( декілька разів)

Зараз перевіримо як ви запам’ятали.


( презентація з тригерами)

Ви бачите слово у центрі та смайлики навколо нього, вам потрібно вибрати


смайлик який відповідає цьому слову.

4.Фізкультхвилинка

5.Робота у зошиті.

Вч: До нас на урок завітали гості – це міньйони. Вони підготували для нас
цікаві завдання. Тож давайте їх виконувати.

Workbook. Ех 1, р. 39.Нам потрібно з’єднати слова з відповідним смайликом.

Подивіться на перше слово воно вже з’єднано зі смайликом.

Дивимося на наступне слово scared, як воно перекладається( переляканий) з


яким смайликом з’єднуємо( з другим).

Дивимося на наступне слово tired, як воно перекладається(втомлений) з яким


смайликом з’єднуємо( з першим).

Дивимося на наступне слово hungry, як воно перекладається(голодний) з яким


смайликом з’єднуємо( з четвертим).

Дивимося на наступне слово bored, воно перекладається як сумуючий з яким


смайликом з’єднуємо(з п’ятим).

Вч: Ех 2, р. 39

У цьому завдані ви бачите смайлики, вам потрібно обрати один смайлик та біля
нього поставити галочку, відповівши на питання. Як ти почуваєшся? А потім
відповісти для усього класу.

Наприклад: Я обираю щасливий смайлик, і кажу. I am happy.

Зразки:

I am tired- я втомився

I am thirsty- я спраглий

I am scared- я переляканий

I am hungry- я голодний

I am happy- я щасливий

I am sad- я сумний

Вч:Ех 3, р. 39.

Намалюйте своїх друзів у рамочці. І напишіть, як вони себе почувають.


Наприклад: He/She is happy.

III. Заключна частина


Рефлексія.

Вч:Подивіться на слова, що знаходяться під малюнком та намалюйте


відповідний вираз обличчя.

Вч:Ви всі великі молодці, дуже добре виконували вправи і старанно працювали
на уроці. Goodbye!

You might also like