Download as docx, pdf, or txt
Download as docx, pdf, or txt
You are on page 1of 2

Урок №7 Інформаційна взаємодія

Урок 7. Інформаційна взаємодія.


Цілі:
 навчальна: навчити як використовують програму Skype для
спілкування; які функції мають месенджери Viber та Telegram; як
використовувати соціальні мережі для спілкування в інтернеті.
 розвивальна: розвивати уважність, пам’ять, мовлення, логічне мислення,
навички самостійної роботи на комп’ютері;
 виховна: виховувати самостійність та відповідальність, працелюбність,
акуратність у роботі.
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь і навичок.
Обладнання та наочність: дошка, комп’ютери, презентація.
Програмне забезпечення: браузер, підключення до мережі Internet.
Хід уроку
І. Організаційний етап
 привітання;
 перевірка присутніх;
 перевірка готовності учнів до уроку.
ІІ. Актуалізація опорних знань.
ІІІ. Мотивація пізнавальної діяльності.
Не менш цікавими та вражаючими є служби Інтернету, що забезпечують
спілкування людей між собою. Завдяки їм ми можемо не лише миттєво
обмінюватися повідомленнями з людьми, які знаходяться на великих відстанях від
нас, а й бачити цих людей, розмовляти з ними.
Потреба людини в швидкому та надійному отриманні повідомлень сприяла
розвитку різноманітних засобів для забезпечення цього процесу. За останні роки із
цією метою почали використовувати канали супутникового зв’язку та комп’ютерні
мережі, телефонний зв’язок став мобільним, традиційне листування витісняється
електронним.
ІV. Вивчення нового матеріалу
Пояснення вчителя з елементами демонстрування презентації
(використовуються можливості локальної мережі кабінету або проектор)
Робота з підручником: § 7. ст. 40-47
V. Фізкультхвилинка
Хто старався — притомився. Я прошу, щоб він підвівся.
З рук струсили слабкість й втому, побілили стіни дому,

Мацаєнко С.В. © http://teach-inf.com.ua 1


Урок №7 Інформаційна взаємодія

Постругали ми дошки, забивали в них цвяшки.


Фарбували ми підлогу, брудні руки в нас від того,
Їх ми добре вимиваєм, і за парти всі сідаєм.
VІ. Засвоєння нових знань, формування вмінь
Робота за комп’ютером
1) Інструктаж учителя.
Підручник ст. 46-47
2) Практична робота за комп’ютерами.
3) Вправи для очей.
Роботу нашу знов кидаймо,
Подалі погляд направляймо.
Роздивившись те, що далі,
Знов поглянем на деталі.
VІІ. Підбиття підсумків уроку
Оцінюємо свої знання і вміння
 Я розумію, як організувати спілкування за допомогою інтернету.
 Я можу дібрати засоби для налагодження спілкування з іншими людьми.
 Я розумію, яких правил безпеки слід дотримуватись під час спілкування
в інтернеті.

Мацаєнко С.В. © http://teach-inf.com.ua 2

You might also like