Professional Documents
Culture Documents
Документkk
Документkk
Документkk
ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА
у 9 класі
Підготувала:
студентка
групи СОАМ-43
Мищишин Ольга
Тернопіль 2024
13.05.2024 9 клас
План-конспект уроку No 1 з зарубіжної літератури в 9 класі
Мета:
Освітня: ознайомити учнів з творчістю Еріка Вольфа Сігала та його романом “Історія одного
кохання”.
Хід уроку
Сьогодні ми продовжуємо працювати з твором Еріка Вольфа Сігала “Історія одного кохання”.
– Як ви розцінюєте розмову – двобій між Дженні і Олівером? Чи не здається вам їхній лексикон
занадто грубим?
– Чому Олівер не хизується перед друзями своєю перемогою над Дженніфер і нічого не
розповідає друзям про свої стосунки з дівчиною?
– Чому, попри сильне почуття до Олівера, Дженні вирішила поїхати до Парижу на навчання?
– На які жертви й обмеження прийшлось піти Оліверу і Дженні через одруження без
благословення Берретта ІІІ?
– Чому Оліверу було відмовлено у стипендії, а Дженні платять лише мінімальну зарплатню?
– Як довго приходиться молодим людям жити у таких складних умовах? (Три роки).
Спільне
Дженні
Олівер
Відмінне
Дженні
Олівер
Мета:
Освітня: поглибити знання учнів про твори "Історія одного кохання" Еріка Сігала та "Ромео і
Джульєтта" Вільяма Шекспіра.
Виховна: Виховувати естетичні почуття та розуміння різних аспектів кохання через призму
літературних творів.
Хід уроку
Привітання
Запитання до учнів:
Любов та самопожертва.
Вплив зовнішніх обставин на долю закоханих.
Групова робота
Учні діляться на групи і отримують завдання порівняти один з аспектів (герої, сюжетні конфлікти,
теми) обох творів.
Закріплення матеріалу
Запитання до учнів:
Підсумки уроку
Домашнє завдання: написати есе на тему: "Кохання у творах 'Історія одного кохання' та 'Ромео і
Джульєтта': спільне та відмінне".