Tema 1

You might also like

Download as docx, pdf, or txt
Download as docx, pdf, or txt
You are on page 1of 1

Навчальний модуль ДУМ.

Об'єктом дослідження обраний "Український


вишитий рушник"
Тема: Захист проєкту. Тематичне оцінювання.
Мета:
Навчальна:формування в учнів навиків проєктної діяльності,
уміння здійснювати аналіз та оцінку технологічних об’єктів;

Розвиваюча: розвиток в учнів творчого та критичного мислення,


бажання самовираження, формування моральних якостей та художньо-
естетичних смаків;
Виховна: виховання бажання працювати на кінцевий результат, поваги
до традицій українського народу.
Обладнання: творчі проєкти.
Тип уроку: урок узагальнення знань, умінь і навичок.

Хід уроку:

І. Організація учнів до уроку.


Привітання. Перевірка наявності необхідного для уроку.

ІІ. Актуалізація опорних знань учнів.


а) Що називається ДУМ.
б) Які є етапи проєктування.
в) Назвати види проєктів.
г) Що таке проєкт.
III. Мотивація навчальної діяльності.
Ви приклали багато зусиль. Вивчали літературу по даній темі, шукали
історичний матеріал, що стосується обраної теми. Довелось розглянути не
один можливий варіант виконання практичної частини проєкту. І сьогодні від
вашого захисту залежить оцінка результату вашої навчальної діяльності.
IV. Повідомлення теми і мети уроку.
Кожен з вас працював над творчим проєктом. Завдання не із легких.
Настав час звітувати про виконання вашої роботи. Тема сьогоднішнього
уроку «Захист проєкту». Тематичне оцінювання.
Сьогодні, кожен з вас повинен поставити собі за
мету якнайкраще захистити проєкт, довести значимість його виконання.
V. Захист проєктів.
Учні захищають свій проєкт перед класом , демонструють
свої презентації.
VI. Підсумок уроку.
Рефлексія.
1. Чи досягли ви позитивних результатів у процесі виконання
проєкту?
2. У чому причина ваших помилок?
3. Що ви хотіли б змінити у своєму проєкті? З якою метою?

You might also like