ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΜΑΡΤΙΟΥ 2018 Σάββατο του Λαζάρου Το Σάββατο πριν από τις Διακοπές του Πάσχα ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ; Όχι στο Φροντιστήριο Σε κάποιο θέατρο της Κατερίνης Τα προηγούμενα χρόνια έγιναν στην Αίθουσα Θεάτρου του 2ου και 5ου Λυκείου Κατερίνης Ποιοι μπορούν να παίξουν στην παράσταση; Παίζουν όσοι μαθητές συμμετέχουν στα μαθήματα θεάτρου που γίνονται στο Φροντιστήριο Δήλωση συμμετοχής Για να συμμετάσχετε στην παράσταση πρέπει να υπογράψουν οι γονείς σας την υπεύθυνη δήλωση Τις δηλώσεις πρέπει να τις φέρετε μέχρι την Τετάρτη 17 Ιανουαρίου! Για τις Θεατρικές παραστάσεις Ηθοποιοί; Εσείς! Γλώσσα των έργων; Αγγλικά! ΑΦΙΣΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΩΝ ΑΦΙΣΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΩΝ